glukomeeter

toode(t) - 0,00

Tellimise info

 

Kauba postitamine

E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval ning ostjaga võetakse hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust.

Toodete garanteeritud tarneaeg on 5 tööpäeva, kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Üldjuhul jääb toote tarneaeg alla 3 tööpäeva. Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet 5 päevaga tarnida, informeerime Teid sellest koheselt. Vajadusel on Teil siis võimalus tellimus tühistada ja me kanname Teile raha tagasi.

Peale raha laekumist postitatakse kuni kella 14:00 saabunud tellimused samal päeval, hilisemad tellimused järgmisel tööpäeval Teie valitud transpordiviisi kasutades. Võimalikud transpordiviisid on järgmised:


Omniva standardpakk - Standardpakkide keskmine kättetoimetamisaeg saaja elukohajärgsesse postiasutusse on postitamispäevast ülejärgmisel tööpäeval. Postisaadetise saabumise teade edastatakse saaja postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval. Transporditasu 3.45 €, üle 50€ väärtuses tellimuste puhul TASUTA.

Omniva pakiautomaadid - pakk saabub Teie poolt valitud pakiautomaati, üldjuhul tellimusele järgneval päeval (oleneb saaja pakiautomaadi asukohast). Paindlik ja kasutajasõbralik transpordiviis. Täpsem info teenuse kohta: www.omniva/era.ee. Transporditasu 3.45 €, üle 50€ väärtuses tellimuste puhul TASUTA.

SmartPOST pakiautomaadid - pakk saabub Teie poolt valitud SmartPOST pakiautomaati, üldjuhul tellimusele järgneval päeval (oleneb saaja pakiautomaadi asukohast). Paindlik ja kasutajasõbralik transpordiviis. Täpsem info teenuse kohta: www.smartpost.ee. Transporditasu 3.45 €, üle 50€ väärtuses tellimuste puhul TASUTA.

Tulen ise järele - saate ise kaubale järele tulla Linus Glükomedi konsultatsioonikabinetti, mis asub Tallinnas, Narva mnt 5 (Foorumi Ärimaja 3. korrus).

Erisoovide korral (soovite kaupa kätte saada kulleriga) palume tellimuse tegemise eelnevalt või järgselt koheselt meiega ühendust võtta
(e-mail: info@glukomed.ee või tasuta infoliinil 800 30 30) ning vastavast soovist teada anda.

Kauba tagastamine

Kõikidele www.glukomeeter.ee poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva vastavalt EV võlaõigusseaduse §49, lg 1. Kauba tagastamiseks peate tegema vastavasisulise avalduse e-maili teel glukomeeter@itbit.ee ning seejärel tagastama www.glukomeeter.ee-st tellitud kauba originaalpakendis. Kaup tagastatakse 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt oli tasutud kauba eest, viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (EV Võlaõigusseaduse §49, lg 1.4).
NB! Tagastamisele ei kuulu saatmiskulu, mis oli makstud tellimuse esitamisel. Kaup tagastatakse ostja kulul.

Kauba tellimine

Tellimuse esitamiseks peate lisama valitud kauba ostukorvi, vajutades vastavale nupule iga toote juures. Vahepealset ostusummat saate alati näha akna paremas ülanurgas. Kui kõik vajalikud tooted on lisatud ostukorvi, saate vormistada ostutellimuse.

NB! Omniva kättetoimetamise teenuse puhul saadetakse kaup välja tähitult. Kui tellimuse saajaks on tellija/maksja, siis jätke ostu vormistamisel linnuke "Läheta sellele aadressile". Juhul kui soovite, et kauba saaks kätte keegi teine, siis märkige ostu vormistamisel linnukesega kast "Läheta erinevale aadressile" ning täitke tabel vastuvõtva isiku andmete ja aadressiga.


Kauba eest tasumine

Kauba eest saate tasuda järgmiste pangalinkide kaudu:

Swedbank
SEB

Peale makse- ja transpordiviisi valimist ning tellimuse kinnitamist suunatakse Teid pangalingi kaudu valitud panga lehele makse sooritamiseks. Kui paroolid on sisestatud, näete eeltäidetud maksekorraldust. Peale makse kinnitamist peate KINDLASTI tulema tagasi glukomeeter.ee lehele, vajutades nupule "Tagasi kaupmehe juurde" ja näete teadet "Makse edukalt sooritatud". Ainult siis loetakse tellimise protsess lõpuni viiduks. Teie e-mailile tuleb kinnitus, et tellimus on meie poolt vastu võetud. Kui kinnitust ei ole tulnud 15 minuti jooksul, võtke palun koheselt meiega ühendust info@glukomed.ee või tasuta infoliinil 800 30 30